O projekte

Podnikateľský nápad roka je projekt, ktorý oceňuje najlepšie podnikateľské nápady a pomáha k ich úspešnej realizácii.
Prihlásiť nápad

NEWSLETTER:

Chcete dostávať zaujímavé novinky z podnikateľského prostredia priamo do vašej e-mailovej schránky? Prihláste sa na odber nášho newslettera.

Víťazi súťaže Podnikateľský nápad roka 2012

20.06.2012  |  Autor: ADMIN  |  Kategória: Tlačové správy

Podnikateľský nápad roka má svojho víťaza. Dvojica mladých podnikateľov z Piešťan – Daniel Minárik a Jozef Štefanka, zvíťazila s projektom RBi. Druhú cenu si odniesli autori projektu žuvačiek pre psov ChewChew, Peter Mičuda a Ján Lihocký zo Zvolena. Na treťom mieste sa s projektom Biochar umiestnil Milan Brdársky z Revúcej. Víťazi získali pre svoj projekt RBi hlavnú cenu súťaže – reklamnú kampaň v hodnote 100 tisíc EUR pre svoj podnikateľský nápad roka. Porota vyberala z takmer tristo prihlásených.

Cenu Združenia mladých podnikateľov Slovenska v kategórii Nápad s najväčším potenciálom získal Tomáš Baran s nápadom Smartfish.

Treťou súťažnou kategóriou bola kategória Nápad pre región, v ktorej partner súťaže - VTP Žilina ocenil podnikateľské nápady, ktoré pochádzajú z česko-slovenského cezhraničného regiónu. Prvé miesto získali rovnako ako v hlavnej kategórii Daniel Minárik a Jozef Štefanka s projektom RBi. Druhé miesto získal Terapeutický pšeničný vankúšik od Moniky Maroszhovej a tretie Adam Krakovský s nápadom Nenechajte svoje peniaze odtiecť. 

Podnikateľský nápad roka 2012

Prvý ročník súťaže Podnikateľský nápad roka, vyhlásilo Združenie mladých podnikateľov Slovenska v spolupráci s partnermi projektu. Cieľom súťaže je identifikovať inovatívne podnikateľské nápady mladých ľudí a prispieť k ich premene na úspešné podnikanie. „Koncept súťaže nadchol agentúru Wiktor Leo Burnett, Akzent Media, ako aj vydavateľstvo Ringier Axel Springer a  Fun radio, ktorí sa stali partnermi Podnikateľského nápadu roka. Spolu s partnermi projektu nám svoju podporu dáva aj poradenská spoločnosť Deloitte a 1St CLASS AGENCY,“ hovorí J. Solík.

Víťaz získa reklamnú kampaň v hodnote  100 000 € pre podnikateľský nápad, vďaka ktorému bude na trh uvedený nový produkt alebo služba v roku 2012. Finalisti získajú tiež poradenstvo pri tvorbe podnikateľského plánu, bizniscoaching či možnosť rokovať s investormi. Súťaž bola určená všetkým, ktorí majú viac ako 18 a menej ako 35 rokov a svoj podnikateľský nápad prihlásili do konca mája 2012. Prihlášku bolo možné nájsť  nájsť na www.podnikatelskynapadroka.sk

Súbory na stiahnutie:

Vyhlasovatelia:
Partneri:
Mediálni partneri:
Spolupracujúce organizácie:
Podporovatelia:
Podnikateľský nápad roka 2013 sa koná pod záštitou Ministerstva financií SR

Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively. in Unknown on line 0